Показват се публикациите с етикет виц. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет виц. Показване на всички публикации

понеделник, 1 юни 2020 г.

Малкият Терминатор





  - Татко, викат те на малка родителска среща.

  - Какво означава малка родителска среща?

  - Аз, ти и директора.

  - Защо?

  - Подпалих кабинета по химия.

  След няколко дни.

  - Татко, пак те викат.

  - Защо?

  - Взривих кабинета по физика.

  След още няколко дни.

  - Татко, пак те викат.

  - Не, този път няма да отида.

  - Ми, прав си. Няма какво ще правиш в тези развалини.

.................................

Още хубави вицове
Образцово семейство
Истински случай

От блога
Биг Брадър е реалност





неделя, 28 април 2019 г.

Кой е този Бaтмaн?



Малко момченце пита баща си:
– Тaте, кой е този Бaтмaн?
– Един човек, който рaботи денем, a нощем се мaскирa, зa дa излизa по улиците.
– Кaто чичо Гошо ли?
– Не, чичо ти Гошо е трaвестит!


неделя, 2 февруари 2014 г.

Най-новият комунистически виц





Напоследък често споменавам Северна Корея, която странно, че представят за образец на демокрацията (!!!) Питам аз: каква демокрация е това да те държат насила в границите на държавата? Проста логика: ако е хубаво, никой няма да бяга. Искат да се махнат, защото е истински ужас.

Вицът от заглавието гласи: в САЩ няма демокрация, тъй като подслушват гражданите, а в Cеверна Корея направо ги застрелват, но то било ред, законност и справедливост. (!!!).




Какво да му кажеш на такъв? Къде е подслушването, къде е застрелването? Да не говорим, че споменатото подслушване едва ли е чак в такива размери, каквито представят някои култови блогъри. Hе че отсъства напълно, ама не е възможно да следиш милиардите ежедневни разговори. От друга страна не всеки човек представлява оперативен интерес. Просто разни хора искат да се почувстват по-значими на обществената карта, затова си въобразяват, че някой ги преследва, слуша, дебне ...

Крайната фаза на това състояние се нарича шизофрения. Честно, виждал съм такъв блог. Авторът обясняваше в серия от постинги, че от малък го преследват, тероризират, правят му забележки без причина .... Когато стигнах до “... непознати хора в автобуса ме наричаха по име и ми се присмиваха в лицето ...”, вече бях сигурен, че авторът страда от душевно разстройство.

Внимавайте, хора! Параноята е коварна и лесно придобива гигантски размери, трансформирайки се в нещо много по-лошо.


Други публикации

Некадърниците по правило са комунисти
Комунистически "геройства"